معرفی  ژئو مبنا قشم

فروش تجهیزات نقشه برداری و خدمات نقشه برداری در ایران ، بندرعباس و جزیره قشم

شرکت ژئو مبنا فعالیت خود را در سال 1388 با عرضه تجهیزات ژئوماتيک درمنطقه آزاد قشم آغاز نمود و طی این سالها فعالیت خود را در زمینه مشاوره، خرید و فروش مدرنترین تجهیزات نقشه برداری از معتبرترین برندهای دنیا، ارائه خدمات پس از فروش، تعمیر و کالیبراسیون و نیز آموزش استفاده از تجهیزات نقشه برداری گسترش داده است.
این شرکت طی دوران فعالیت خود موفق شده است با ارائه راه کارهای تخصصی رضایت کامل مشتریان خود را تامین نموده و افتخار همکاری با بیش از 5000 مشتری حقیقی و حقوقی شامل وزارتخانه ها ، سازمانها وشرکت هاي دولتي و خصوصي را داشته است.

 

ژئو مبنا قشم

ژئو مبنا در جهت توسعه خدمات خود اقدام به تاسیس دفاتر رسیدگی به امور مشریان ؛خدمات فروش و خدمات پس از فروش در مناطق جنوب و جنوب شرق به مرکزیت بندر عباس و غرب و شمال غرب کشور به مرکزیت همدان، دفتر مناطق آزاد به مرکزیت جزیره قشم نموده است.
این دفاتر؛ تمامی استان ها را تحت پوشش قرار می دهند وبا امکانات مناسب و به همراه اختیارات تام و گسترده توانایی انـجام کلیه خدمات فروش، پشتیبانی و آموزش را جـهت سرویس دهی را به صورت منطقه ای فراهم نموده تا از اعزام گروهای کاری فعال به مراکز خرید غیر استاندارد جلوگیری نماید و در تهیه کلیه ملزومات نقشه برداری و ژئوماتیک کمک و یاور مهندسین ، کارشناسان و تکنسین ها باشد.
شرکت ژئو مبنا تنها تامین کننده ی تحهیزات نقشه برداری نیست هدف ما اعتماد و صداقت در تمام معاملات است. این شرکت پیشتاز تمام پیشرفت های نوین است. ما می دانیم که شما به تجهیزات دقیق و مقرون به صرفه با توجه به بودجه ی خود نیاز دارید بنابراین متخصصان ما بهترین راه حل و مشاوره ی دقیق برای انتخاب محصول مناسب را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات ژئو مبنا:

این تجهیزات شامل انواع لیزراسکنرها ،گیرنده های حرفه ای GPS ،انواع توتال استیشن ها، لیزرهای ساختمانی، ترازیاب های مکانیکی و دیجیتالی و لوازم جانبی نقشه برداری می باشد.
ویژگی مشترک تمامی این محصولات سادگی در استفاده، کیفیت بالا، دقت بالا، راندمان بالا و قیمت مناسب می باشد.
محصولات کمپانی های مشهور Trimble , Leica , Nikon, Geomax , Sanding , GPS هاي دستي گارمين را در زمینه های آخرین فناوری های اندازه گیری معرفی می نماید.

همکاران ما در بخش فروش ژئو مبنا آماده ارائه راهکارها و خدمات مشاوره‌ای جهت انتخاب تجهیزات نقشه برداری متناسب با نیاز شما هستند.

جهت استفاده صحیح و بهینه از تجهیزات نقشه برداری ، دپارتمان آموزش ژئو مبنا با ارائه آموزش‌های جامع مرتبط در کنار شما خواهد بود.

اجاره تجهیزات نقشه برداری جهت تامین نیاز مشتریان گرامی  به انواع تجهیزات تخصصی نقشه برداری

ارائه خدمات پس از فروش مطمئن بر روی تجهیزات خریداری شده از امتیازات ژئو مبنا قشم می‌باشد.

خدمات مربوط به تعمیرات و کالیبراسیون انواع تجهیزات نقشه برداری در تیم فنی و پشتیبانی ژئو مبنا ارائه می‌گردد.